ÇOCUĞUNUZ BÜYÜRKEN

Anda Burada’yı hazırlarken yetişkinler kadar çocukları da düşündük. Çünkü zihinsel yapımız çok küçük yaşlardan itibaren oluşmaya başlıyor. Olayları, durumları, diğer insanları algılama biçimimiz, kendimize bakış açımız erkenden şekilleniyor.

at_büyürken-01-01.png

NE KADAR

ERKEN

O KADAR İYİ

Kendimizi yargılamaya başlama yaşımız çok erken. Üstelik çocukların da kendi yaşlarına göre baş etmeye çalıştıkları pek çok durum var. Örneğin, okula başladıkları ilk gün, ebeveynlerinden ayrılma kaygısı yaşıyorlar. Okula başladıklarında düşük not alma endişesi yaşamaya başlıyorlar. Arkadaş gruplarından dışlanma, istenmeme, sevilmeme duygularıyla baş etmeye çalışıyorlar.

Kendini seven, kendine nazik davranan, korkuların yönetmediği bir hayat yaşayan yetişkinler haline dönüşebilmeleri için onlara farkındalık çalışmaları ve uyku hikâyeleri hazırladık.

 

Anda Burada uygulamasındaki her hikâye uzman psikolog ve pedagogların danışmanlığında, çocuklarımızın daha sağlıklı zihinlere sahip olmalarına yardımcı olabilmek için hazırlandı.

gaze-17.png

Çocuklarımız kendilerine, duygularına, düşüncelerine ve dış dünyaya dair bilinçli bir farkındalık geliştirmelerini sağlayarak, onların zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden çocuk bölümümüz de en az yetişkin bölümümüz kadar zengin içeriklerden oluşuyor.